K.Maraş Kavlaklı Orta Okulu
K.Maraş Kavlaklı Orta Okulu:
Date:
June 11, 2017
Category:
Client:
Arasya Mühendislik

Project Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Taşeronluk Hizmeti

Türkiye’nin pek çok ilinde kamu ve özel sektör projelerinin inşa edilmesinde taşeronluk hizmeti vermkekteyiz. Sektöründe öncü firmaların projelerinde yapı inşası alanında yılların getirdiği tecrübe ve profesyonelleşmiş personellerimizle kaliteden ödün vermeden en uygun maliyete projelerini hayata geçiriyoruz..

Kamu ihaleleri için şartnameye uygun malzeme ve işçilik kullanımı ile firmaları yaşanabilecek olumsuzluklardan koruyoruz. Firmalara sunduğumuz hizmet sayesinde zamandan ve paradan tasaruf etme imkanı sunuyoruz.

Yapı Malzemeleri Tedariği

Temel yalıtımından başlayarak inşaatın son boyasına kadar imalat aşamasında kullanılan her türlü yapı malzemesini temin ediyor ya da müşterilerimizin isteği doğrultusunda uyğulamsını yapıyoruz.

Sektöründe öncü markalardan oluşan bayilik ağımız ve Türkiye geneli tedarik zincirimiz ile müşterilerimize en uygun ürünü doğru fiyata, doğru zamanda ve doğru yerde ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin zamanının ne kadar önemli olduğunu biliyor, bu sebeple ürünlerini kendilerine en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Proje Yapımı

Profesyonel ekibimizle mimari,statik,makina ve elektrik projeleri konusunda müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Konusunda uzman ve deneyimli mühendis ve mimarlarla çalışarak özgün ve yenilikçi projeler tasarlıyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.